Wyniki IV edycji Programu KLUB

Znamy już wyniki IV edycji Rządowego Program „KLUB”.

Dofinansowanie trafi do 3 732 małych i średnich klubów sportowych. W bieżącym roku Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel ponad 41 mln zł.

– Sport powszechny to fundament spójnej piramidy szkoleniowej. Dlatego tak ważne są inicjatywy ukierunkowane na aktywizację dzieci i młodzieży, takie jak Rządowy Program KLUB, dzięki któremu tysiące podmiotów w Polsce otrzymuje bezpośrednie wsparcie finansowe. Dziś rozstrzygnęliśmy czwartą edycję tego projektu, w ramach którego w latach 2016-2019 podpiszemy łącznie blisko 13 000 umów dotacyjnych z klubami z terenu całego kraju. Cieszę się, że z ministerialnych przedsięwzięć korzysta coraz więcej młodych Polaków – powiedział minister Witold Bańka.

Wsparciem w ramach Rządowego Programu „KLUB” – edycja 2019 objętych zostanie blisko 155 tys. dzieci i młodzieży oraz 7,2 tys. trenerów. Otrzymane dofinansowanie można przeznaczyć na organizację obozu sportowego, zakup sprzętu oraz wynagrodzenie dla szkoleniowców.

Sprawdź czy Twój klub otrzymał dofinansowanie:

POBIERZ WYNIKI

Jeśli nie znalazłeś go na powyżej liście poznaj powody, dla których dofinansowanie nie zostało przyznane.

WNIOSKI ODRZUCONE Z PRZYCZYN FORMALNYCH

WNIOSKI KTÓRYM NIE PRZYZNANO DOFINANSOWANIA

Uwaga : Kluby Sportowe znajdujące się na liście wniosków, którym nie przyznano dofinansowania (załączony plik o tym samym tytule) będą miały możliwość uzyskania dofinansowania (bez konieczności ponownego składania wniosku) w sytuacji zwiększenia budżetu Programu (wpływ dodatkowych środków z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej).

Nie znalazłeś swojego Klubu na żadnej liście? Zadzwoń pod jeden z poniższych numerów i uzyskaj pomoc:

  • (22) 24 47 348
  • (22) 24 43 289
  • (22) 24 47 350
Źródło strona MSiT.