Wyniki III edycji Programu KLUB

[AKTUALIZACJA 29.08.2018]

Podczas konferencji prasowej w Muzeum Gazownictwa w Warszawie zostały ogłoszone wyniki III edycji Programu KLUB. 

– Po raz kolejny okazało się, że zainteresowanie Programem jest olbrzymie. To dowód na to, że był on niezwykle potrzebny. Dlatego w tym roku zwiększyliśmy środki – 40 milionów złotych trafi bezpośrednio do ponad 3 600 małych i średnich klubów sportowych w całej Polsce. Wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki obejmie setki tysięcy dzieci – mówi Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki

Partnerem Programu jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

– Wsparcie w ramach Programu trafia tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Dzięki niemu powstają warunki, w których dzieci i młodzież mogą realizować swoje sportowe pasje z pożytkiem dla siebie i całego społeczeństwa. Jesteśmy dumni, że PGNiG może uczestniczyć w tak ważnej inicjatywie – powiedział Radosław Bartosik, wiceprezes PGNiG SA.

Sprawdź czy Twój klub otrzymał dofinansowanie:

POBIERZ WYNIKI

Jeśli nie znalazłeś go na powyższej liście poznaj powody, dla których dofinansowanie nie zostało przyznane.

WNIOSKI ZAOPINIOWANE NEGATYWNIE

 

20 lipca 2018 roku dokonano aktualizacji wyników III edycji rządowego Programu Klub. Poniżej znajduję się aktualne zestawienie Klubów zaopiniowanych pozytywnie oraz negatywnie.

POBIERZ WYNIKI [20.07.2018]

 

WNIOSKI ZAOPINIOWANE NEGATYWNIE [20.07.2018]

29 sierpnia 2018 roku dokonano korekty wyników III edycji rządowego Programu Klub. Poniżej znajduję się aktualne zestawienie Klubów zaopiniowanych pozytywnie oraz negatywnie.

POBIERZ WYNIKI [29.08.2018] WNIOSKI ZAOPINIOWANE NEGATYWNIE [29.08.2018]
Źródło strona MSiT.